Kaliteli Grafik Tasarım Çalışmaları SADECEON’DA!

SadeceOn.com ’da birbirinden yetenekli tasarımcılar sizler için kartvizit ve kurumsal kimlik tasarımı, web tasarımı, kitap kapağı tasarımı, logo tasarımı, ambalaj tasarımı, karikatür ve illütrasyon tasarımı, afiş ve broşür tasarımı , mimari çizim tasarımı ya da istediğiniz photoshop çalışmalarını büyük bir özenle hazırlamaktadır. Binlerce grafik tasarım hizmetleri arasından talep ettiğiniz tüm tasarımlar için destek alabilirsiniz.

Sipariş verdiğinizde çalışmanız eksiksiz teslim edilene kadar ödediğiniz tutar tasarımcıya aktarılmamaktadır. Tutar SadeceOn tarafından yönetilen güvenli hesapta bekletilmektedir. Siparişe onay vermeden düzenleme isteği göndererek çalışma üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yaptırabilirsiniz ya da iptal talep edebilirsiniz. Siparişe onay verip tamamladığınızda ise ödediğiniz tutar tasarımcıya aktarılmaktadır.

Grafik tasarımda yeteneğiniz varsa kolayca üyelik oluşturabilir, çalışmalarınızı alıcılara sunabilir, yeteneğinizi kazanca çevirebilirsiniz. Yetenekler sürekli tanıtılmakta ve desteklenmektedir. Yeteneğinizle alıcıların hayallerindeki tasarımlara ulaşmasına destek olabilirsiniz.

İsterseniz mobil uygulamalarımızı kullanarak her yerden SadeceOn’a ulaşabilirsiniz. Kullanıcılarla mesajlaşabilir, siparişlerinizi inceleyebilir, arkadaşlarınızı davet ederek çekilişe katılabilir, sipariş teslimatı yapabilir, düzenleme isteği gönderebilir ya da iptal talebi iletebilirsiniz.

İster firmanıza kurumsal logo ya da kartvizit, ister işiniz için mimari çizim, ister sevdikleriniz için karikatür çizimi, ister firmanız için web site tasarımı yaptırabilirsiniz. Kredi kartı, BKM Express, mobil ödeme ya ininal kartı gibi ödeme seçenekleri ile işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

10 Liradan başlayan fiyatlarla siz de tasarımlarınızı hem profesyonel hem de ekonomik fiyatlarla yaptırma fırsatını kaçırmayın.

1 Yorum
  1. kaliteli ve faydalı bir makle olmuş teşekkürler

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Yazın

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize mesaj gönderebilirsiniz.

Gönderiliyor

© Tasarimlar.ORG  |  Tasarım hakkında birkaç şey  | Web & Graphic Design

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?